Skip to content

O nás

Jsme "PROFÍCI" v oblasti reklamních a dárkových předmětů 

Od roku 1997 pomáháme velkým společnostem, malým firmám, živnostníkům, organizacím i institucím
aby se o jejich práci dozvěděli klienti a zákazníci, aby se odlišili od konkurence
a byli ve svém oboru první volbou.”

Naše zkušenosti předáváme Vám.

Spolupracujeme s regionálními i celostátními médii a můžeme Vám nabídnout velmi atraktivní podmínky zveřejnění inzerce. Nabízíme také komplexní řešení veškerých tiskovin, jako jsou firemní časopisy, katalogy, plakáty a reklamní letáky, od grafického zpracování až po finální tisk a distribuci. Zpracujeme pro Vás reklamní texty, pomůžeme s tvorbou webových stránek nebo facebookových kampaní.

V naší nabídce nechybí ani možnost představit Vaši práci a podnikání na billboardech, mostech, plakátovacích plochách, v prostředcích MHD, zkrátka všude tam, kde se Vaši potencionální klienti a zákazníci pohybují.

Bohaté zkušenosti máme s promo akcemi na klíč, připravíme pro Vás a zrealizujeme odborné konference, prezentace a prodejní ukázky, společenské i kulturní akce, teambuldingy a eventy.

Jsme kreativní agentura.

Jsme kreativní reklamní agentura, pracují u nás na všech pozicích zkušení odborníci a profesionálové, kteří mají mnohaletou praxi, ale zároveň se dokonale orientují a zdokonalují v nejmodernějších reklamních trendech. Nebojíme se říci, že o reklamě víme vše a jsme připraveni zrealizovat každému Kampaň přímo na míru.

Vycházíme ze zpracování průzkumu trhu a aktivit Vaší možné konkurence.  Na základě těchto výstupů Vám připravíme ideální kampaň, která dá o Vaší společnosti skutečně vědět a využije jen reklamní kanály, které jsou pro Vás potřebné a přínosné.

 
0
Založeno roku
 
 
0 +
Spokojených klientů
 
 
0 +
Nadačních projektů
 

O reklamě víme opravdu vše

Komplexní nabídka

Od roku 1997 jsme připravili stovky reklamních kampaní, ke každému klientovi přistupujeme individuálně a věnujeme přípravě i realizaci Vaší propagace maximální úsilí. Věříme, že si z naší komplexní nabídky vyberete i Vy a že společně posuneme Vaše podnikání blíž k zákazníkům a klientům a dál od konkurence.

Začněte svůj business ještě dnes!

Udělejte první krok k úspěšnému začátku Vašeho businessu ještě dnes! Již Vám nic nebrání k tomu aby jste odstartovali svůj projekt, kampaň nebo cokoliv jiného. I Vy se můžete stát úspěšnými. Na Vaší cestě jsme připraveni Vám pomoci!  Nepotřebujete nic víc než odvahu něco změnit. Proto nás kontaktujte a připravíme nabídku na míru anebo podrobíme Váš projekt analýze a hlubíš konzultaci

Děkujeme že jste s námi již neuvěřitelných 25 let! A doufáme že s námi vydržíte ještě déle!

Menu

Danter

  • Domů
  • Kdo jsme?
  • Co děláme?
  • Reference
  • FAQ
  • Kontakt na nás

Rychlý kontakt

Na nás

Nové objednávky

Dotazy k produktům

Naše pracoviště

Provozovna

Sídlo společnosti
V Zátiší 810/1
709 00 Ostrava 

Obchodní oddělení
Teslova 2
702 00 Ostrava – Přívoz